Dažniausiai užduodami klausimai

Raffle tai angliškas žodis, kuris reiškia loterija. Šio žodžio nevertėme bei palikome toks koks yra, nes didžiajai daugumai kedų mylėtojų jis yra žinomas, o jei anksčiau neteko su tuo susidurti, tai kviečiame išbandyti.

Kuo toliau, tuo dažniau pasitaiko, jog mums gavus riboto leidimo modelius, jie yra išperkami labai greitai pačių akyliausių pirkėjų bei vėliau susilaukiame daugybės klausimų iš kitų lankytojų kada pasirodys vienas ar kitas modelis. Taigi norime suteikti daugiau galimybių įsigyti jūsų mėgiamus modelius bei nuo šiol galėsite dalyvauti raffle (loterijoje) bei šios loterijos atsitiktiniu keliu išrinkti nugalėtojai galės įsigyti norimus kedus.

Ši loterija suteikia galimybę nusipirkti kedus.

Šioje loterijoje keliami tik riboto leidimo ar didesnį nei įprastą ažiotažą keliantys modeliai, kuriuos įprastai įkėlus į parduotuvę išperkate per keletą minučių ar valandų, dėl ko didelė dalis klientų jų tiesiog nespėja įsigyti.

Taigi kad suvienodintume galimybes, rečiausius modelius nuo šiol galėsite visi vienodomis sąlygomis įsigyti dalyvaudami loterijoje ir laimingieji atrinkti burtų keliu galės nusipirkti norimus kedus.

Prie kiekvieno kedų modelio galite matyti laikrodį, kuris rodo kiek liko laiko iki loterijos pabaigos. Jei laikrodžio nebėra, vadinasi loterija pasibaigė ir kedai išparduoti arba jei dar likę, galite įsigyti www.kixart.lt puslapyje.

Jei loterija dar vyksta, prie kedų matote kainą, už kurią juos galėsite įsigyti. Žemiau kainos esančioje registracijos formoje reikia suvesti savo asmeninius duomenis. Šie duomenys naudojami tik tam, kad jūsų laimėjimo atveju, su jumis galėtume susisiekti bei nurodytu adresu, po gauto apmokėjimo, galėtume išsiųsti jūsų laimėjimą.

Visko pasitaiko ir nieko tokio. Jei laimėjote loteriją, jums automatiškai atsiųsime mokėjimo prašymą, kurį turėtumėte atlikti per Payserą sistemą. Jei pirkti laimėtų kedų nebenorite, galite informuoti mus email’u info@kixart.lt arba tiesiog ignoruoti gautą mokėjimo prašymą.

Nesulaukę mokėjimo per 24 valandas, jūsų laimėjimą anuliuosime bei perleisime galimybę įsigyti kedus sekančiam atsitiktiniu būdu atrinktam dalyviui.

Visiems dalyviams laimėti galimybės yra vienodos. Jei sulaukiame reikalavimų, grasinimų, kyšių pasiūlymų ar kitų negražių būdų, jūs būsite tiesiog blokuojamas nuo bet kokių vėlesnių dalyvavimų loterijose.

Gavus jūsų apmokėjimą, kedus išsiųsime per Venipak kurjerius bei jie jums bus pristatyti per 1-3 dienas.